Blog S20 zůstane blogem

Přidal Studio 20 - 03/01/2009 | 0 Komentáře

Tagy:

Je jisté, že každá rubrika má své téma, každý text má svou škatulku. Firemní blog našeho Studia 20 bude přinášet informace o novinkách v tvorbě webu, zajímavostech z oboru webdesign i firemní propagace. Články Blogu S20 tvoří nejen naši pracovníci, ale i externisté a odborníci z příbuzných oborů. Přispět mohou i amatéři, kteří chtějí sdělit zajímavé informace.

Chceme se na věci kolem tvorby webu dívat nespoutaným pohledem, otevřít se a přiblížit se komunitě, kterou tvorba webu zajímá, nebo jí aktuality a odborné informace slouží k vlastní práci.

Na Blogu S20 naleznete detailní informace o všech disciplínách tvorby efektivní reklamy slovy těch, kteří ji skutečně vymýšlejí a vyrábějí. Ptotože nejsme všichni odborníci v korektuře, možná nás nachytáte na drobných chybách v textu, stylistice a nedej bože i v gramatice. Pokud na takovou chybu narazíte, klidně nám to pořádně vytmavte, snad si postižený autor dá příště větší práci s typografickou kontrolu. V zápalu a snaze rychle napsat to, co máme na jazyku, snadno přehlédneme chybku.

Za případné upozornění na chybku předem děkujeme.

Kolektiv S20

 

 


Zaslat komentář

Komentáře

Nikdo na této stránce ještě nepřidal komentář.

RSS kanál pro komentáře této strany