Uvedení nového webu S20

Přidal Kamil Vašica - 20/09/2008 | 1 Komentáře

Tagy:

V rámci restrukturalizace společnosti došlo ke změně názvu studia a obchodní značky Studio 20, pod kterou vystupujeme. Dnešního dne jsme zveřejinili novou internetovou prezentaci našeho studia. Přísloví „kovářova kobyla chodí bosa“  se nějaký čas vztahovalo i na Studio 20 a jeho webové stránky. Protože máme našim klientům co nabídnout, rozhodli jsme se to napravit i patřičně se propagovat.

Úspěšný web v kostce, jak jsme nazvali naši novou webovou prezentaci, je nyní přístupný i pod obchodní značkou S20. Web byl zveřejněn po několika měsících pečlivé práce celého kolektivu. Dokončení a uvedení webu trvalo několik měsíců, protože jsme celou dobu dávali přednost práci pro naše klienty a náš nový web vznikal v drobných mezerách mezi jednolivými zakázkami. A to i přes fakt, že jsme to právě my, kdo potřebu webové reklamy tolik propagují. Náš web obsahuje řadu zajímavých a užitečných informací. Tyto informace plánujeme stále aktualizovat a věříme, že přinese jeho návštěvníkům právě to, co od něj očekávají. Zveřejněním se dobrovolně vystavujeme kritice, oceníme Vaše přísné a nesmlouvavé reakce. Chceme obstát i v těch nejtvrdších parametrech, chceme být nejlepší tvůrce webů na českém trhu.

Celá struktura webu S20 je postavena na CMS SilverStripe, který nás nadchnul již při tvorbě několika webů. Po zkušenostech se systémy Joomla, Drupal a dalšími jsme se uchýlili k nástroji, který jsme si doladili podle svých potřeb do celkové dokonalosti.

Za celý pracovní kolektiv slibuji, že všechny Vaše připomínky budeme brát vážně a každým příspěvkem se budeme zabývat.

Kamil Vašica


Zaslat komentář

Komentáře

  • Moc jsem se na nový web S20 těšil. Když už jsme si s tímhle webem tolik vyhráli, přeji všem jeho uživatelům, aby na něm nalezli dostatečné množství inspirace a užitečných informací. Určitě nebudeme líní častěji informace aktualizovat, lenost a pasivitu jsme si zakázali už loni.

    Vložil Jiří Blahút, 2009-01-20 07:23:48

RSS kanál pro komentáře této strany