Zřízení hostingu

Studio 20 poskytuje vlastní hostingové služby jako doplňkovou službu k tvorbě webových stránek. K vytvořeným webovým stránkám poskytujeme hostingové služby v následujícím nastavení:

PHP5, SQL, 500 MB (standardně) prostoru, rezervace systémových prostředků, administrační  prostředí, neomezený počet e-mailových schránek.

Poskytujeme vlastní hosting, protože vnímáme poptávku spokojených uživatelů na rychlost načítání webových stránek, spolehlivost chodu webových stránek, neomezenou  funkcinality webu i poštovní komunikace.

Studio 20 využívá pro hostingové služby své vlastní servery umístěné v hostingovém centru telekomunikační společnosti Conectinet.

» zajímá-li Vás správa sítě a serverů, navštivte stránky společnosti Conectinet »

V rámci tvorby webových stránek hledáme pro naše klienty vždy nejvýhodnější hostingovou službu.  Naši klienti využívají hostingové služby především Active24, Ignum a Forpsi. Nejdůležitějším parametrem pro volbu vhodného místa je poměr cena/výkon/spolehlivost.

Spolupráce a údržba aktuální podoby webových stránek našich klientů vyžaduje náš dokonalý přehled o nastavených službách, konfiguraci a přístupových údajích. Všechny tyto služby jsou samozřejmě našim  klientům poskytovány v rámci služby Správa stránek.

» chci znát podrobnosti o službě Správa webových stránek »